نحوه ایجاد یک فرم HTML که به شما ایمیل ارسال می کند

نحوه ایجاد یک فرم HTML که به شما ایمیل ارسال می کندReviewed by صبا شادروز on Dec 24Rating: 5.0نحوه ایجاد یک فرم HTML که به شما ایمیل ارسال می کند | مرکز طراحی سایت اردبیل بهبود UX می تواند هزینه زیادی را به همراه داشته باشد اما میتوانید با ایجاد فرم HTML این مشکل راحل کنید ما در این مقاله نحوه ایجاد یک فرم HTML را توضیح دادیم

ایجاد یک فرم HTML

بعضی اوقات ، بهبود UX می تواند هزینه زیادی را به همراه داشته باشد. و اغلب اوقات ، برخی از مشکلاتی که بازدید کنندگان وب سایت ها دارند ، میتوانید با ایجاد یک فرم HTML حل کنید اما چگونه می توان فهمید که آیا مشتریان از وب سایت شما لذت می برند؟ جواب ساده تر از آنچه فکر می کنید است.

داشتن فرم در وب سایت شما یک روش مؤثر برای جلب نظرات مشتری در مورد تجربه خود در طول بازدید از وب سایت شما است. این فرم ها بینشی در مورد چگونگی بهبود UX وب سایت شما برای تبدیل های بالاتر در درازمدت به شما می دهند.

 آیا شما می خواهید بازدید کننده های بیشتری به وب سایت شما بیایند ، یا طرفداران برندهای وفادار تری را ایجاد کنید ، فرمها برای یک استراتژی ورودی ضروری هستند. درنهایت ، این فرم ها برای حل نارضایتی های مشتری بسیار مهم است و این باعث می شود روابط مشتری با شما محکم تر شود. اگر فرمی در وب سایت خود ندارید ، می توانید احتمال تبدیل بازدید کننده به مشتری دائمی را از دست دهید .

در اینجا ، ما قصد داریم تا نحوه ایجاد یک نوع مشخص از فرم را ، به شما بیاموزیم.

نحوه ایجاد فرم در HTML و ارسال آن به ایمیل

امکان ایجاد یک فرم HTML که ایمیل ارسال می کند وجود دارد ، اما بستگی به نحوه کار شما و اینکه بر روی کدام پلتفرم کار می کنید بستگی دارد. این بدان معناست که در صورت استفاده از ترکیبی از HTML و اسکریپت های مختلف ، نحوه ساخت کمی فرق میکند.

با استفاده از مبانی

فقط از HTML استفاده می کنید؟ اگر انجام این کار را تازه شروع کرده اید ، در اینجا کد نمونه ای برای استفاده وجود دارد:

<form action=”mailto:contact@yourdomain.com”

method=”POST”

enctype=”multipart/form-data”

name=”EmailForm”>

Name:<br>

<input type=”text” size=”۱۹″ name=”ContactName”><br><br>

Message:<br> <textarea name=”ContactCommentt” rows=”۶″ cols=”۲۰″>

</textarea><br><br> <input type=”submit” value=”Submit”> </form>

این کد یک فرم ایجاد می کند که نام مخاطب ، پیام ، و یک دکمه ارسال را درخواست می کند. توجه داشته باشید که این کد اساسی است – به نظر نمی رسد فوق العاده  باشد. برای زیباتر شدن ، باید چندین خط کد خاص برای نیازهای خود اضافه کنید.

نکته دیگر با توجه به این کد این است که مستقیماً به آدرس های ایمیل ارسال نمی شود ، اما می تواند در یک ایمیل یا پنجره ابزار باز شود تا فرم را ارسال کند.  این فرم می تواند با سرور ایمیل شما کار کند و آن را به صندوق پستی بفرستد ، پاسخ PHP است – بیایید اکنون این گزینه را بررسی کنیم.

ساخت فرم کامل

برای ایجاد فرم ، متن PHP بهترین دوست شما خواهد بود. این زبان مخفف Hypertext Preprocessor است و این زبان با HTML برای پردازش فرم همکاری می کند.

اگر نیاز به ایجاد فرم کاملی دارید ، مراحل زیر را دنبال کنید.

نحوه ساختن فرم HTML که ایمیل ارسال می کند

  • برای ایجاد صفحه از PHP استفاده کنید.
  • فرم را با استفاده از کد درست کنید.
  • فرم ها را ارسال کنید.

هنگام ایجاد یک صفحه وب ، به جای استفاده از پسوند ‘.html’ ، پسوند ‘.php’ تایپ کنید. این مشابه اتفاقی است که هنگام ذخیره یک تصویر به جای عنوان ‘jpg’ عنوان ‘png’ می افتد.

با این کار ، سرور می خواهد PHP را که می نویسید میزبانی کند. به جای اینکه صفحه HTML خالی را به این ترتیب ذخیره کنید ، آنرا مانند چنین چیزی ذخیره کنید: ‘subscriberform.php’. پس از ایجاد و ذخیره صفحه ، می توانید فرم را ایجاد کنید.

نحوه ساختن فرم HTML که ایمیل ارسال می کند

در این مرحله شما کد را برای ایجاد فرم می نویسید. کد زیر همان چیزی است که برای یک فرم اصلی لازم است:

<form method=”post” action=”subscriberform.php”>

<textarea name=”message”></textarea>

<input type=”submit”>

</form>

از آنجا که این شبیه به نوشتن فقط HTML است ، این خطوط همچنین یک نام برای فرم و یک ناحیه ایجاد می کنند تا مشتریان بتوانند یک پیام سفارشی را تایپ کرده و برای شما ارسال کنند.

یک تفاوت مهم در قسمت “action=contact.php” است. این بخش کد چیزی است که باعث می شود صفحه هنگام  زدن دکمه ارسال ، فرم را ارسال کند. به یاد بیاورید که در مثال اول ، این گزینه نبود.

پس از ایجاد فرم و اضافه کردن کلیه تنظیمات مناسب بسته به تنظیمات طراحی خود ، زمان آن رسیده است که قسمت ایمیل را ایجاد کنید.

برای این کار ، می خواهید به ابتدای صفحه (همان آغاز) بروید. برای فعال کردن ارسال داده از طریق ایمیل ، باید کدی اضافه کنیم که داده را پردازش کند. این کد را کپی کنید یا چیزی مشابه ایجاد کنید:

<?php

if($_POST[“message”]) {

mail(“your@email.address”, “Here is the subject line”,

$_POST[“insert your message here”]. “From: an@email.address”);

}

?>

به یاد بیاورید که همه چیز در سطرهای اول و آخر به صفحه وب می گوید که این توابع را به صورت PHP انجام دهند. این کد همچنین بررسی می کند که آیا مشتری از فرم استفاده می کند یا نه. از آنجا ، بررسی می کند که فرم ارسال شده است یا نه.

علاوه بر تجزیه آن ، ‘نامه’ فرم تکمیل شده را به عنوان ایمیل به ‘your@email.address’ ارسال می کند ، و موضوع آن چیزی است که در زیر می آید. در سطر بعدی ، می توانید کپی از پیام الکترونیکی را در داخل نقل قول ها بنویسید تا از هر آدرس الکترونیکی که انتخاب کرده اید ارسال شود.

با استفاده از آن ، شما کد اصلی لازم برای ایجاد فرم را دارید.


بیشتر بخوانید>> 6 ابزار عالی که برای آموزش محتوای خود نیاز دارید


توجه داشته باشید که این تنها یک راه برای انجام این کار است – در عوض ، می توانید با استفاده از CRM مانند ardabilsite.com ، یک فرم ایجاد کنید.

اگر مشتری ardabilsite.com هستید ، برای یادگیری نحوه استفاده از ابزار ardabilsite برای ایجاد یک فرم HTML که برای شما ایمیل ارسال می شود ، خواندن را ادامه دهید.

هنگامی که ازاین فرم های  استفاده می کنید ، می توانید فرم های سفارشی ایجاد کنید که به لیست مخاطبین شما متصل می شوند. شما همچنین می توانید بر اساس تکمیل فرم های خود ، آن فرم ها را سفارشی کرده و ایمیل های خودکار را نیز ایجاد کنید. توجه داشته باشید که مورد دوم نیاز به یک نسخه برتر دارد. 

فرم های HTML یک فرایند نسبتاً ساده و یک روش عالی برای ارتباط با مشتریان است. داشتن این موارد در سایت شما راهی آسان برای ارتباط با شرکت شما یا ثبت نام از طریق ایمیل برای شما فراهم می کند.

فرمهایی که ایمیل را برای شما ارسال می کنند ، برای مرجع و سهولت اطلاعات را در صندوق ورودی خود نگه می دارند. به یاد داشته باشید که اینها تنها گزینه های شما برای فرم های ساختمان نیستند. 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *