راهنمای کامل برای به روز رسانی Google Panda

راهنمای کامل به روز رسانی Google Panda ، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد Google Panda بدانید وجود دارد، چرا راه‌اندازی شده، همه چیزهایی که در مورد الگوریتم می‌دانیم و یک جدول زمانی کامل.

منضور از الگوریتم پاندا چیست؟

پاندا نام رسمی بروزرسانی الگوریتم گوگل است که به منظور کاهش شیوع محتوای کم کیفیت و نازک در نتایج جستجو و پاداش دادن مطالب بی نظیر و قانع کننده ساخته شده است. در زمان راه اندازی پاندا، شکایات کاربران در مورد افزایش نفوذ “مزارع محتوا” رو به گسترش بود.

الگوریتم پاندا Google به صفحات طبقه بندی کیفیتی اختصاص می دهد، که در داخل استفاده می شود و پس از رتبه بندی های کیفیت انسانی از آن استفاده می شود، که به عنوان یک عامل رتبه بندی درج شده است.

وب سایت هایی که از تأثیر پاندا بهبود می یابند، با بازسازی صفحات با محتوای کم کیفیت، اضافه کردن مطالب جدید با کیفیت بالا، حذف کلمات پرکننده و بالاتر از تبلیغات برابر، و به طور کلی بهبود تجربه کاربر در رابطه با محتوا، این کار را انجام می دهند.

راهنمای کامل برای به روز رسانی Google Panda

چرا Google پاندا را ایجاد کرد

راهنمای کامل برای به روز رسانی Google Panda، در سال ۲۰۱۰، افت کیفیت نتایج جستجوی Google و افزایش مدل کسب و کار “مزرعه محتوا” موضوعی شد که بارها و بارها دور می زد. به همین منظور گوگل با ایجاد این اگوریتم باعث شد که مطالبی که از نظر محتوا ضعیف هستند و فقط مزرعه محتوا ساخته اند از نظر رتبه بندی جایی در صفحات گوگل نداشته باشد. با این کار مردم توانستند به راحتی مطلب و یا فایل خود را به راحتی پیدا کنند.

راه اندازی بروز رسانی Google Panda

پاندا برای اولین بار در ۲۳ فوریه ۲۰۱۱ معرفی شد. در ۲۴ فوریه، گوگل مطلبی را در مورد به روزرسانی منتشر کرد و اظهار داشت که آنها “پیشرفت الگوریتمی بسیار بزرگی را در رتبه بندی ما ایجاد کرده اند. هدف بیان شده از بروزرسانی به شرح زیر بود:

این بروزرسانی به منظور کاهش رتبه برای سایتهای با کیفیت پایین طراحی شده است – سایتهایی که ارزش افزوده کمتری برای کاربران دارند، محتوا را از وب سایتهای دیگر یا سایتهایی که بسیار مفید نیستند کپی کرده اند. در عین حال رتبه های بالا را برای سایت هایی که مطالب ارزشمندی برای کاربر دارد را کنار گذاشت و فقط محتوا های با ارزش در رتبه بندی جایی در صفحات اول داشتند.

بیشتر بخوانید»»» بروزرسانی نسخه PHP در وردپرس

همچنین واضح بود که سایتهای سنگین با طراحی دارای طراحی جذابیت کمتر، تبلیغات جذاب تر، تعداد کلمات تورم، استانداردهای تحریریه کم، عبارات تکراری، تحقیقات ضعیف، و به طور کلی به این موارد مفید یا قابل اعتماد نمی رسیدند.

بنیانگذار Search Engine Land ، دنی سلیوان در ابتدا از آن به عنوان به روزرسانی “Farmer” یاد می کرد، اگرچه گوگل بعداً فاش کرد که از داخل به عنوان “پاندا” نامگذاری شده است ، نام مهندس که با موفقیت الگوریتم اصلی روبرو شده است.

راهنمای کامل برای به روز رسانی Google Panda

آنچه در مورد الگوریتم پاندا می دانیم

هنگامی که گوگل درباره توسعه الگوریتم با Wired بحث کرد، سینگال گفت که آنها با ارسال اسناد تست به رده های کیفیت انسانی که از آنها سؤالاتی پرسیده می شود مانند “آیا شما راحت می توانید به این سایت کارت اعتباری خود را بدهید؟” آیا می توانید از نظر داروی تجویز شده توسط این سایت به بچه های خود راحت باشید؟ ” سایت را مورد برسی قرار دادند.

طبق مصاحبه، آنها سپس با مقایسه سیگنالهای مختلف رتبه بندی در برابر رتبه بندی های کیفیت انسانی، الگوریتم را توسعه دادند. سینگال آن را به عنوان یافتن هواپیما در فضای هوایی توصیف کرد که مکان های خوب را از بد جدا می کند.

جمع بندی

خب در این مقاله راهنمای کامل به روز رسانی Google Panda تهیه شده بود امیدواریم از خواندن مقاله لذت برده باشید. باید بدانید که این اولین قسمت از این مقاله است و در قسمت های بعدی به موضوعات بیشتری خواهیم پرداخت.

 

راهنمای کامل برای به روز رسانی Google Panda

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *